Organizasyonları keyifli, eğlenceli kılan aktivitelerden biride müziktir. İnsanların hayatlarında da önemli bir yere sahip olan müziği gelin düzenleyeceğiniz organizasyonda konuklarınıza canlı performans olarak sunalım. Sizlere sunmuş olduğumuz fasıl grubu diğer adıyla fasıl ekibi hizmetimiz sayesinde sizlerde düzenlemiş olduğunuz organizasyona katılan konuklara eğlenceli, keyifli bir organizasyon yaşatabilirsiniz. Düzenleyeceğiz organizasyonda üzerinde duracağınız hususlardan biride konuklara sıkıcı, keyifsiz bir ortam yaratmamaktır.

Müzik enstrüman seçenek yelpazemiz oldukça geniştir dolayısıyla enstrümanları beraberce seçebilmekteyiz. Ayrıca müzisyenlerimizden bazıları birden fazla enstrüman çalabildikleri için iki müzisyen altı enstrümanla çok renkli bir program sizlere sunmaktayız.

Klasik fasıl ekibimiz kemancı kanun gitar ritm olarak org akordeon klarnet ve benzeri enstrümanlar önermekteyiz. Repertuarımızda sanat müzikleri , türküler , nostaljik pop , haraketli sevilen bilinen parçalardan oluşmaktadır.

Dilerseniz ses sistemi kurabilmekteyiz.Özellikle beş kişiden fazla olan davetlerinizde seslerin daha iyi duyulması adına ses sistemini önermekteyiz. Programımızın ilerleyen saatlerinde mikrofonu sesi güzel olan misafirlerimize vermekteyiz. Karaoke tarzında şarkıları beraber eşlik eden misafirlerimizle çoğu zaman daha keyifli devam etmektedir.